вул. Гришка, 3А
м. Позняки
Карта проїзду
  3D панорама
Пн.-Пт. 8:00-22:00
Сб. 9:00-20:00
Нд. 9:00-18:00

Масаж

Вакуумно-роликовий масаж на апараті «Starvac»

Вакуумно-роликовий масаж на апараті «Starvac SP» - це один з найсучасніших і ефективних терапевтичних масажерів, призначених для вирішення проблем естетики обличчя і тіла, а також терапевтичних проблем, пов'язаних з опорно-руховим апаратом.

Основними фізіологічними ефектами, одержуваними при використанні вакуумно -роликового масажу, є: поліпшення мікроциркуляції , посилення лімфовідтоку, активація метаболізму, посилення постачання тканин киснем, і, як результат, поліпшення харчування шкіри і підлеглих тканин.

Ефект від вакуумно-роликового масажу для шкіри обличчя і тіла:

 • Надає коригувальну дію на "апельсинову кірку" при будь-якій стадії целюліту, допомагає впоратися з проблемою зайвої ваги. Порушення мікроциркуляції неминучі при целюліті через здавлювання судин разросшимися жировими клітинами і оточуючих їх фіброзною тканиною. Погіршення мікроциркуляції посилює в'ялість шкіри, а затримка рідини в зонах целюліту, в кінцевому підсумку, робить "апельсинову кірку" ще рельєфніше. Відкладення жиру і целюліт «Старвак» лікує методом "дроблення жирових клітин". Глибоке механічний вплив на жирову клітковину покращує кровообіг в ураженій зоні, розпушує і розм'якшує її, даючи яскраво виражений естетичний ефект.
 • Підтягує (виражений ліфтинговий ефект) і відновлює пружність і еластичність шкіри. Позитивний вплив на колагенові і еластинових волокна проявляється поліпшенням текстури, тонусу і еластичності шкіри.
 • Надає дренувальна дію на лімфатичну систему. Стимуляція венозної та лімфатичної системи зменшує набряклість тканин.
 • Усуває дрібні зморшки, живить і тонізує. Посилення відлущування верхніх шарів епідермісу сприяє оновленню та відновлення природного блиску шкіри.
 • Розсмоктує рубцеві тканини і стрії. Проведений за допомогою спеціальних насадок, що дозволяють працювати з кожним рубчиком окремо, масаж покращує мікроциркуляцію і оксигенацію тканин, в результаті чого процес дозрівання рубців прискорюється. Вони біліють, стають більш м'якими і еластичними. Остаточно зникає свербіж, як обов'язковий компонент незрілості рубцевої тканини. Все вищезазначене в сукупності з іншими методами знайшло застосування для лікування післяопікових , посттравматичних і післяопераційних рубців, включаючи косметичні.

для м'язової тканини:

 • енергійно масажує (ефективний після фізичних навантажень);
 • сприяє зняттю втоми і болю;
 • знімає м'язові спазми;
 • стимулює кровообіг і лимфоток;
 • тонізує м'язи.

вплив на організм в цілому:

 • виводить токсини
 • знімає набряки
 • прискорює розсмоктування гематом
 • стимулює імунну систему
 • полегшує роботу серцево-судинної системи

На замітку: Не зайве буде розповісти і про ту значну допомогу, яку може надати вакуумно- роликовий масаж тим, хто вирішив помітно схуднути за допомогою дієти, голкорефлексотерапії, кодування або за допомогою спеціальних баріатричних процедур або операцій. Як правило, в таких випадках людина за короткий час може скинути значну кількість зайвих кілограм. Однак найчастіше, першими починають віддавати жир не живіт і стегна, а обличчя, шия і груди, так як тут жирова тканина багата бета-рецепторами, які дуже швидко віддають надлишки жиру з адипоцитів. Навпаки, на сідницях, животі та стегнах в адипоцитах переважають альфа-2 рецептори, які дуже неохоче прощаються зі своїми запасами.

Так от завдяки виборчому поліпшенню кровообігу саме в зонах з важкодобувані жиром за допомогою апарату Старвак можна домогтися того , що при схудненні жир покидатиме, насамперед, зони з резервним жиром і лише в останню чергу з вашого обличчя або грудей. Крім того, значна втрата ваги супроводжується появою провисання шкірних покривів, зниження їх тонусу і еластичності. Вакуумно-роликовий масаж сприятиме посиленню скоротливості шкіри і згладить наслідки такої дієти.