вул. Гришка, 3А
м. Позняки
Карта проїзду
  3D панорама
Пн.-Пт. 8:00-22:00
Сб. 9:00-20:00
Нд. 9:00-18:00

Медичне обстеження

Кожному клієнту нашого клубу надається медичне обстеження, яке включає в себе 3 етапи:

  • Бесіда з лікарем
  • Діагностика стану здоров'я з використанням спеціального обладнання
  • Надання рекомендацій на підставі співбесіди та обстеження

Бесіда з лікарем

Насамперед, з'ясовуються побажання клієнта, цілі та завдання, які він хоче вирішити в ході відвідування клубу. Для цього, зокрема, необхідна інформація про стан здоров'я клієнта, перенесені захворювання, шкідливі звички, режим дня, харчування і т.д. Після збору необхідної інформації лікар проводить більш ретельне і поглиблене інструментальне обстеження:

1. FITMATE PRO

FITMATE PRO дозволяє досліджувати функції зовнішнього диханія.Для точного вимірювання витрат енергії в спокої (основного обміну) досліджуваний розташовується в кріслі з вимірює споживання кисню маскою на обличчі і пульсомірів на грудях. Процедура триває 15 хв. іпозволяют нам точно підібрати план здорового харчування, дати рекомендації по оптимальній фізичній навантаженні, враховуючи Ваш стиль життя.


2. InBody 220 Body Composition Analyzer

Для оцінки недостатнього або зайвої ваги дуже важливо знати склад організму: вміст жирової маси, худої маси, активної клітинної маси, вміст води в організмі. Для цього в нашому клубі використовується прилад InBody220 BodyBody Composition Analyzer. Вимірювання проводяться стоячи, при контакті електродів руками і ногами. Час вимірювання - 1 хв. Дане дослідження рекомендовано всім клієнтам, які приходять до нас вирішувати проблеми по зниженню ваги і корекції фігури. Це дійсно реальний індивідуальний підхід до проблеми кожного нашого клієнта. Повторні діагностичні вимірювання дозволяють, при необхідності, коригувати схему тренувань і план харчування.


3. BioSway

BioSway, це діагностичний комплекс, який дозволяє оцінити стан балансу і рівноваги тіла, координацію і стабільність постави. Клієнт стає на платформу і проходить 3 тіста, які дозволяють діагностувати дефіцит балансу тіла. Виконання вправи полягає в утриманні тіла в рівному положенні і переміщенні центру ваги в різних напрямках. Порівняння з нормативними даними допомагає визначити потребу, прогрес і результат і дати рекомендації по тренувальному процесу спрямованому на поліпшення рівноваги, координації та постави. Час процедури - 10 хв.

Надання рекомендацій

Дані, отримані в результаті бесіди, а також результати вимірювань складуть основу рекомендацій, для проведення ефективного і водночас безпечного для здоров'я заняття. Регулярні повторні обстеження, згідно з рекомендаціями лікаря, дозволять сформувати об'єктивну картину змін, що відбуваються, своєчасно вносити необхідні корекції в тренувальний процес, режим дня і харчування.