вул. Гришка, 3А
м. Позняки
Карта проїзду
  3D панорама
Пн.-Пт. 8:00-22:00
Сб. 9:00-20:00
Нд. 9:00-18:00

Філософія

***

Лист

Я запрошую Вас до себе.

Перш ніж Ви вирішите читати цей лист далі, дозвольте поставити Вам одне питання - коли востаннє Ви відчували себе фантастично?

Наприклад, так, щоб Вам хотілося підхопити на руки коханої людини або пробігтися, із захопленням відчуваючи, як Ваше тіло радіє кожному руху або просто, відчували задоволення від свого відмінного здоров'я? Попросту кажучи - коли ви були щасливі?

Колись і я задав собі це питання, відновлюючись після важкої травми, і мені в голову прийшла чудова ідея - створити спортивний клуб не схожий на інші. Маючи медичну освіту, і практику спортивного лікаря я також занадто часто бачив, як в лікарнях виправляють те, що люди отримують в спортзалах за свої ж гроші. Мені був потрібен клуб, який може зробити людину не тільки сильним, але і здоровим.

Вісім років пішло на пошуки. Я досліджував вплив на людське тіло різних вправ, методик і засобів: від йоги до силових вправ, від масажу до гідротерапії, від аеробіки до цигун. І вже п'ять років минуло з тих пір, як відкрився мій перший клуб. Сьогодні, завдяки моїм українським друзям Ви можете оцінити результат моїх зусиль і тут, у Києві.

Зараз, навіть смішно згадувати , але ви собі не уявляєте, як їм не сподобалася моя ідея спочатку! «Тільки невеликі клуби? Відмовитися від сауни? Та у нас тут не Європа і такі тонкощі не зрозуміють! Ні, ні і ще раз ні»! І тільки заради того щоб переконати мене, один з них погодився побувати в моєму клубі у Відні. Через півтора тижні я виявив, що не я, а вже вони переконують мене в правильності ідеї створення в Україні цілої мережі. Їм як завжди не хотілося бути другими.

Сьогодні прийшов час оцінити наші зусилля Вам, і повірте - ми старалися.

Я знаю як дорого Ваш час - і ми створили клуб поруч з Вами;

Як німець, я знаю, яким має бути якість - і вибрав найкраще на сьогоднішній день спортивне обладнання та діагностичний комплекс (Ви, наприклад, коли-небудь отримували телеграму від свого тіла?) ;

Як професіонал, я знаю, яким має бути інструктор - і зібрав команду кращих;

Як бізнесмен, я знаю, яким має бути обслуговування - і я зажадав, щоб персонал;

Як справжній європеєць я знаю, якого комфорту гідні мої гості - за моєю особисте прохання , над інтер'єром працював мій друг, один з найуспішніших німецьких дизайнерів.

Але ще... Ще я знаю найголовніше - як важливо здоров'я. І я запрошую Вас до себе.

З повагою, 
щиро Ваш: Dr. Körper H.C.