вул. Гришка, 3А
м. Позняки
Карта проїзду
  3D панорама
Пн.-Пт. 8:00-22:00
Сб. 9:00-20:00
Нд. 9:00-18:00

Пауер плейт

Тренажер Power Plate (пауер плейт)

Вистачить втомлюватися від важких виснажливих тренувань, навіщо Вам це потрібно, якщо з'явився новий, результативний тренажер Power Plate (пауер плейт), що викликає природний рефлекс скорочення м'язів, тим самим, стимулюючи розвиток м'язів. Тренажер Рower Plate (пауер плейт) здатний лише за кілька занять на тиждень поліпшити кровообіг, позбавитися від целюліту, збільшити м'язову масу, і прискорити обмін речовин.

Плюси тренажера Power Plate

Корисні мікровібрації , з частотою від 30 -ти до 50 -ти скорочень в секунду благотворно впливають на зміцнення організму , підвищення життєвого тонусу , мають косметичний вплив на шкіру , покращуючи її колір і еластичність. Простим натисканням клавіші , Ви включаєте вібруючу платформу powerplate, яка пускає приємні імпульси, і починаєте тренування. Power Plate працює в чотирьох основних напрямах: зміцнення м'язів, вправа на розтяжку, масаж всього тіла і розслабляючий процес. Змініть своє життя на краще, скористайтеся нашим унікальною пропозицією.

Принцип дії Power Plate

Power Plate (пауер плейт) викликає природний рефлекс скорочення м'язів
Людському тілу властиві природні рефлекси, такі як рефлекс моргання, хапальний рефлекс або рефлекс скорочення м'язів. Рефлекс скорочення м'язів - це те, що відбувається, коли лікар вдаряє по вашому коліну молоточком, викликаючи рефлекс, який розпрямляє ногу.

Power Plate генерує у всіх задіяних м'язах особливий безперервний рефлекс скорочення, називається «Тонічний Вібраційний Рефлекс».

Power Plate викликає від 30 до 50 скорочень в секунду
Платформа, генеруючи фізіологічно правильні вібрації викликає Тонічний Вібраційний Рефлекс. Оскільки частота вібрацій Power Plate складає від 30 до 50 разів на секунду, ці рефлекторні скорочення м'язів відбуваються з такою ж швидкістю.

Power Plate стимулює 95-97 % м'язової маси
Мало того, що ваші м'язи будуть скорочуватися і розслаблятися на дуже високій швидкості, але також і кількість задіяних волокон в кожному окремому залученість мускулі перевищує кількість задіяних волокон при традиційній тренуванні. Для більшості людей при традиційній тренуванні, максимум 40 % волокон м'язів задіюється.

Power Plate задіє від 95 % і 97 % м'язових волокон
Але як це робить наші м'язи сильніше і покращує нашу фізичну форму і здоров'я? Power Plate змінює коефіцієнт прискорення. Багато років ми намагалися стати сильніше і здоровіше, тренуючись з тяжкістю. Додавання ваги змушувало м'язи адаптуватися до зрослої навантаженні і ставати міцнішими. Цим займалися греки в стародавні століття, цим же ми займаємося і понині. Але тепер є Power Plate який змінює коефіцієнт прискорення, а не вага, що значно зменшує навантаження на сухожилля і скелетно-м'язову систему , позбавляючи від тривалих виснажливих занять.

 

Результат за 10 хвилин

Всього 10 хвилин занять з Power Plate 2 або 3 рази на тиждень, буває достатньо для того , щоб отримати бажаний результат. Більшість людей все ще вірять, що для поліпшення фізичного стану потрібні тривалі тренування, але насправді результат дає інтенсивність тренування. Приймаючи різні положення на тренажері Power Plate Ви можете стимулювати різні м'язи і групи м'язів. Power Plate робить можливим легке і швидке досягнення результату майже для будь-якої частини тіла.

Прискорення обміну речовин

Використання Power Plate інтенсифікує спалювання жиру і покращує основний обмін речовин. Спеціальні вправи націлені на специфічні проблемні ділянки.

Збільшення м'язової маси

Під час занять за програмою Power Plate задіюється майже 100 % всіх м'язових волокон задіяних м'язових груп, стимульованих тренажером. Це відчутно збільшує як силу м'язів, так і їх витривалість.

Лікування целюліту і косметичний вплив

Програми масажу за допомогою Power Plate розм'якшують ущільнені тканини і спайки, руйнують жирові клітини і збільшують мобільність шарів тканини. Оскільки целюліт руйнується, а сполучна тканина зміцнюється, поліпшується тонус шкіри.

Ослаблення болю

Завдяки поліпшенню кровообігу і додаткової стимуляції нервів , біль зменшується. Збільшення м'язової напруги під час тренування нерідко веде до зменшення залишкової напруги , що також зменшує біль.

Підвищення гнучкості

Інтенсивне кровообіг, розігрів м'язів і зв'язок покращує гнучкість тіла і знімає напругу, прибирає ущільнення і спайки в тканинах.

Поліпшення фізичної форми

У міру зміцнення м'язової тканини підвищуються вимоги до систем постачання, включаючи серце. Це веде до підвищення активності цих систем.

Активізація кровообігу

Під час занять за програмою Power Plate м'язи працюють як насос, який качає кров навіть до найдрібніших кровоносних судинах зі швидкістю 50 скорочень в секунду. Це призводить до того, що клітини отримують харчування дуже швидко. Як результат, тіло буде виводити відпрацьовані продукти значно швидше, що сприятиме прискоренню регенерації.

Поліпшення координації

Оскільки всі рецептори тіла стимулюються одночасно, поліпшується як міжм'язова, так і внутрішньом'язова координація. Також розвивається реакція і відчуття рівноваги. Вправа: A16 для м'язів нижньої частини живота

Підвищення щільності кісткової тканини

Power Plate стимулює ріст кісткової тканини. Наукові дослідження показують, що після тренувань на тренажері Power Plate щільність кісткової тканини зростає. Додатково до м'язової силі і поліпшенню почуття рівноваги він позитивно впливає на боротьбу з остеопорозом і скорочує ризик падінь, особливо, для літніх людей.

Професійний. Ідеальний партнер у Ваших тренуваннях. Мільйони людей задоволені цим досягненням високих технологій. Максимальний результат від простого натискання кнопки. Power Plate зробив революцію у фітнесі, індустрії краси та боротьби зі старінням. Секрет у тому, що будь-хто може досягти високих результатів у дуже короткий проміжок часу.

Простим натисненням кнопки ви включаєте вібруючу платформу Power Plate. Група експертів у галузі спортивної науки і техніки зібрала всі знання, отримані при довготривалому практичному використанні Power Plate і широких наукових дослідженнях, для того, щоб створити Power Plate наступного покоління.

Великий дисплей і нова панель управління в нижній частині консолі забезпечує повне зручність в управлінні Power Plate. Нове програмне забезпечення і структура меню дають можливість навіть недосвідченим користувачам без праці запустити програму Power Plate. Час, частота і амплітуда встановлюються кожне окремо. Незалежно від положення на Power Plate - стоячи, сидячи або лежачи - панелі управління завжди знаходяться в межах досяжності.

За допомогою Power Plate можна виконувати вправи для зміцнення м'язів, вправи на розтяжку, масаж окремих м'язів або розслаблюючі вправи.