вул. Гришка, 3А
м. Позняки
Карта проїзду
  3D панорама
Пн.-Пт. 8:00-22:00
Сб. 9:00-20:00
Нд. 9:00-18:00

Душ Шарко

У більшості асоціацію з душем Шарко швидше медичні, ніж салонні і спортивні. І це не випадково. Адже показаннями до нього служать такі серйозні проблеми, як порушення обміну речовин, захворювання опорно -рухового апарату та серцево - судинної системи. Крім того, він надає стимулюючу дію на головний і спинний мозок, кровоносну і лімфатичну систему (ліквідує недолік активного кисню в тканинах і крові), заспокоює нерви , сприяє загартовуванню організму, зміцненню імунітету, відновленню нервової регуляції дихання, кровообігу і обміну речовин, які порушуються під впливом гіпоксії та інтоксикації. Він навіть лікує синдром хронічної втоми ! Вражає, що все це під силу якогось душу!

Втім, у нашому Dr. Korper Health Club він використовується зовсім з іншого приводу. Справа в тому, що душ Шарко ефективно підвищує обмінні енергетичні процеси, тонізує м'язи, розбиває локальні жирові відкладення, роблячи навіть самі проблемні зони абсолютно безпроблемними, і зменшуючи вагу. Тому, ми настійно рекомендуємо цей вид душа людям з надмірною вагою і навіть з дуже запущеними формами целюліту.

Косметологи стверджують, що для того, щоб зменшити свою вагу на 2-3 кг достатньо всього трьох процедур. Чудеса, та й годі! При цьому не лише відчутно зменшуються жирові складки, але і помітно згладжуються нерівності шкіри. Втім, краса - це не тільки струнка фігура і відсутність целюліту, але і красива постава. І тут теж допоможе душ Шарко, який чудово знімає напругу з м'язів хребта і болю в спині. Крім того, сильні струмені води зволожують і тонізують шкіру, роблячи її пружною. А ще ті, хто випробував цю процедуру на собі, кажуть, що після неї помітно підвищується впевненість у власних силах, зменшуються нервозність і агресивність.

Втім, у всій цій бочці меду повинна бути хоч ложка дьогтю! І вона є - ця процедура явно не для людей зі слабкими нервами! Справа може навіть закінчитися появою невеликих синців на шкірі. Починається процедура зазвичай з веерного душа, коли пацієнта обдають сильним струменем води з ніг до голови, масажуючи таким чином різні «проблемні» зона - стегна, сідниці, спину, живіт. Через великого тиску води і досить високої температури шкіра зазвичай червоніє. Основний ефект від душу Шарко пов'язаний з чергуванням струменів теплої і холодної води.

Оскільки душ Шарко - це процедура все ж таки більше медична, рекомендувати її повинен фахівець.